FREEDOM ORDNANCE FX9P10T-FDE  9MM 10TUBE  31R FDE
Availability: Ships from Warehouse
Mfg Part Number: FX9P10TFDE Manufacturer: Freedom Ordnance Model: FX9
PRIMARY DESCRIPTION
SPECIFICATIONS
  • Action :
    Semiautomatic
  • Barrel Length :
    10"
  • Condition :
    New
  • Magazine Capacity :
    32
  • Barcode / UPC :
  • Firearm Type :
    Pistol
  • Caliber / Ga :
    9 mm
  • On-sale :
    No
0 reviews for FREEDOM ORDNANCE FX9P10T-FDE 9MM 10TUBE 31R FDE