ZASTAVA ZR72762W    M72 RPK 762 RFL 21 BPOD WOOD
Availability: Ships from Warehouse
Mfg Part Number: 174937 Manufacturer: Zastava Arms Usa Model: M72
PRIMARY DESCRIPTION
SPECIFICATIONS
  • Action :
    Semiautomatic
  • Barrel Length :
    21"
  • Condition :
    New
  • Magazine Capacity :
    30
  • Barcode / UPC :
  • Firearm Type :
    Rifle
  • Caliber / Ga :
    7.62 mm x 39 mm